Zdá sa, že tento IQ test je nemožný: menej ako 2 z 10 ľudí nájdu chýbajúce číslo za menej ako 45 sekúnd!

Sledujte nás na Google News, aby ste nás podporili a nezmeškali žiadnu z našich publikácií.

Sociálne siete sú miestom zábavy a výziev pre ľudí, ktorí vyhľadávajú adrenalín. THE hádankyTHE myšlienkové hry a intelektuálne výzvy sú na webe veľmi populárne. Výzva na dnes znie: dokážete nájsť chýbajúce číslo za menej ako 45 sekúnd? Na to je potrebné nájsť správny vzťah medzi navrhovanými číslami.

Pozrime sa, či to dokážete!

IQ testy sú psychologické testy určené na meranie inteligencie a kognitívnych schopností jednotlivcov. Možno ich tiež považovať za skvelý spôsob, ako sa zabaviť, pretože predstavujú intelektuálnu výzvu pre ľudí, ktorí chcú zvýšiť svoju inteligenciu.

IQ testy môžu byť zábavné, pretože preveria vaše schopnosti a vašu schopnosť riešiť zložité problémy.

Prečítajte si tiež:   Na vyrovnanie rovnice je potrebné posunúť iba jednu zhodu, ale ktorá? Iba géniovia prejdú týmto IQ testom za menej ako 15 sekúnd

IQ test: Nájdite logiku a správny vzťah medzi číslami, aby ste našli chýbajúce číslo

IQ testy a hádanky sú cvičenia, ktoré zahŕňajú logiku a uvažovanie. Tieto cvičenia vo všeobecnosti pozostávajú z hľadania chýbajúceho čísla spojením číselných vzťahov.

IQ test - nájdite hodnotu chýbajúceho čísla
IQ test

Pre to, najprv musíte pochopiť logiku medzi prítomnými číslami, potom nájdite chýbajúce číslo, ktoré rešpektuje rovnakú logiku. Toto cvičenie si vyžaduje určitú schopnosť pozorovania a koncentrácie, aby sa našiel dobrý vzťah medzi číselnými údajmi.

IQ testy môžu byť doplnené aj otázkami s možnosťou výberu z viacerých odpovedí alebo dokonca mriežkami na vyhľadávanie slov, ktorých účelom je otestovať našu schopnosť vyriešiť problém.

Na zvládnutie IQ testu alebo hádanky a nájdenie správneho chýbajúceho čísla je potrebné sa dobre sústrediť. Najprv musíte pochopiť logika medzi číslami prítomný, potom ho použite na nájdenie zodpovedajúceho čísla.

Prečítajte si tiež:   Najlepším, ktorí prejdú týmto IQ testom, trvá menej ako 35 sekúnd. Myslíte si, že ste jedným z géniov?

Táto úloha si vyžaduje určitú pozorovaciu schopnosť a veľkú koncentráciu na správnu analýzu číselných údajov. Testy IQ môžu zahŕňať aj otázky s možnosťou výberu z viacerých odpovedí alebo hádanky na vyhľadávanie slov, ktoré si vyžadujú skutočné úsilie na vyriešenie problému.

Riešenie výzvy

Gratulujeme všetkým, ktorí dokončili výzvu a našli riešenie: chýbajúce číslo bolo 0!

IQ test - nájdi hodnotu chýbajúceho čísla - riešenie
Riešenie

V skutočnosti bolo potrebné vypočítať hornú časť 8+6+3+14+9+23=63 a potom vypočítajte spodnú časť 12+5+0+17+6+23=63.

Ďakujem za váš čas a odhodlanie vyriešiť túto hádanku. Neváhajte zdieľať výzvu so svojím okolím na sociálnych sieťach, aby sa aj oni pokúsili nájsť riešenie!

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » IQ test » Zdá sa, že tento IQ test je nemožný: menej ako 2 z 10 ľudí nájdu chýbajúce číslo za menej ako 45 sekúnd!