Tieto 3 znamenia zverokruhu sa musia mať podľa dnešného horoskopu 10. marca 2023 na pozore!

Sledujte nás na Google News, aby ste nás podporili a nezmeškali žiadnu z našich publikácií.

Dnes, 10. marca 2023, sa musíme pripraviť na zosúladenie planét ktoré ovplyvňujú náš osud. ja‘astrológiaveda o predkoch, ktorá berie do úvahy tieto nebeské konfigurácie, nám môže ponúknuť veľkolepé odhalenia o našej blízkej budúcnosti.

Mesiac teda pokračuje vo svojom tranzit vo Váhach a vydá sa do znamenia Škorpióna. Navyše, Merkúr a Jupiter dnes tvoria a semi-sextilčo zrejme zasiať nejaké problémy v zameraní.

Tieto 3 znamenia zverokruhu preto budú musieť zostať podozrievavé a na pozore! Aké záhady ich dnes čakajú? Akú radu nám môže dať astrológia, aby sme sa vyhli nešťastiam? Čoskoro sa dozvieme…

„Astrológia je veda, ktorá nám môže pomôcť navigovať medzi hviezdami“
-Čínske príslovie

horoskop 10.3.2023 - 3 znamenia, ktoré sa musia mať na pozore
horoskop 10. marca 2023: 3 znamenia sa musia mať na pozore

Ponorte sa do sveta znamení zverokruhu a objavte tajomstvá, ktoré nám toto planetárne usporiadanie môže ponúknuť. Nechajte sa viesť astrológiou, aby ste úspešne čelili týmto turbulentným časom a našli svoj osud.

Prečítajte si tiež:   Mesiac apríl 2023 sľubuje, že bude veľmi zaujímavý pre tých, ktorí sa narodili v znamení Barana: výzvy a nové perspektívy!

Škorpión (24. 10. – 22. 11.): Pozor na nezmyselné hádky!

Tým, ktorí sa narodili v znamení Škorpióna, sa odporúča, aby sa dnes mali na pozore a vyhýbali sa zbytočným hádkam.

Hviezdy môžu skutočne spôsobiť okolité napätie, ktoré by mohlo vyvolať bolestivé spomienky na minulosť a zabrániť dobrému porozumeniu vo vašom sprievode.

Tak sa radšej nestrácajte v spomienkach a zostaňte pozitívne naladení naplno využiť dobré časy!

Panna (23. augusta až 22. septembra)

THE rodáci z Panny môžete očakávať turbulentný deň, 10. marca 2023. Cítite sa silní a môžete sa podeliť o zaujímavé nápady, ale dajte si pozor na negatívne dôsledky, ak ich zatlačíte príliš ďaleko.

Buďte v strehu a snažte sa nerobiť unáhlené alebo unáhlené rozhodnutia, ktoré by mohli viesť k nehodám. Urobte si čas na rozmyslenie, než začnete konať a neponáhľajte sa bezhlavo, aby ste sa vyhli problémom!

Lev (23. júla až 22. augusta): Buďte na pozore!

THE levy sú povzbudzovaní, aby si dávali pozor na zlé rozhodnutia a zachovali si sebavedomie. Menší aspekt Merkúr-Pluto by mohol spôsobiť, že sa zamerajú na veci, ktoré nefungujú, alebo na detaily, ktorých sa obávajú.

Levy by sa mali zastaviť a pamätať si, že sú silné a statočné. Zostaňte pokojní a vyrovnaní, pretože všetky ťažkosti sa dajú vyriešiť. Zachovajte si zmysel pre humor a svoj optimizmus, pomôže vám to absolvovať kurz a prekvitať.

Ďakujeme za prečítanie a dúfame, že tento článok bol pre vás zaujímavý a užitočný. Ak áno, pozývame vás zdieľať tento článok so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach, aby z neho mali úžitok aj oni.

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » Astrológia » Tieto 3 znamenia zverokruhu sa musia mať podľa dnešného horoskopu 10. marca 2023 na pozore!