Test osobnosti: Mandala, ktorú si vyberiete, odhalí skrytú duchovnú črtu

Sledujte nás na Google News, aby ste nás podporili a nezmeškali žiadnu z našich publikácií.

Mandaly sú kruhové a symetrické ktoré symbolizujú myšlienku, že život sa nikdy nezastaví. Mnoho mandál má duchovný význam pre jednotlivca alebo skupinu jednotlivcov. Hinduisti boli jedným z prvých ľudí, ktorí používali mandalu ako duchovný nástroj, ale väčšina ľudí pozná tie, ktoré vytvorili budhisti.

Mandaly sa používajú na meditačné účely, ktoré umožňujú jednotlivcovi zjednotiť sa s vesmírom. Symbolizmus za vytvorením mandaly môže mať pre mnohých ľudí iný významči už židovskej, budhistickej, kresťanskej, pohanskej alebo akejkoľvek inej náboženskej orientácie.

Mandaly môžu byť vytvorené ľuďmi, aby symbolizovali ich cestu životom. Mandaly môžu rozprávať aj príbeh jednotlivca. V niektorých prípadoch, odhaľujú životnú cestu jednotlivca. Skupiny môžu vytvárať mandaly, ktoré odhaľujú, čo by mali robiť, aby rástli a rozvíjali sa ako skupina.

Prečítajte si tiež:   Test osobnosti: ako sa vysporiadate so žiarlivosťou? Vyberte si strom a zistite, čo prezrádza

Všetci sa v živote rozhodujeme, no niekedy si neuvedomujeme, aký vplyv majú tieto rozhodnutia na náš život. Tentoraz váš výber určí mandalu, ktorá vás spojí s vaším duchom! Vaša voľba určuje, ktorou duchovnou mandalou ste. Zistite už teraz, s ktorou mandalou sa spájate najviac a čo o vás prezrádza.

Ktorá mandala vás na prvý pohľad najviac zaujala?

Mandala číslo 1: Intuícia

Mandala-n°1-Intuícia
Mandala č. 1: Intuícia je vašou hlavnou osobnostnou črtou

Ste Mandala intuície. Vaša mandala nesie ducha sovy. Sova vám prináša zmysel pre zrak a jeho schopnosť hľadať svetlo v tme.

Rovnako ako sova ste veľmi pozitívny človek a v každej situácii sa snažíte vydať zo seba to najlepšie. Duch sovy pôsobí ako kľúč k odomknutiu vašej vnútornej múdrosti. Duch vašej mandaly vám pripomína, aby ste boli vždy otvorení, dôverovali a počúvali.

Vždy si pamätajte… viete viac, ako si myslíte! Verte svojim inštinktom!

Mandala číslo 2: Láska

Mandala-n°2-Láska
Mandala č. 2: Láska je vašou hlavnou črtou osobnosti

Si mandala lásky! Vašej mandale vládne živel vody. Naozaj veríte v lásku a jedným z vašich hlavných cieľov v živote je nájsť pravú lásku. Nesiete ducha morského koníka. Hipokampus prináša výchovné schopnosti a úplnú oddanosť všetkým veciam a bytostiam, ktoré máte radi.

Morský koník nám pripomína, aby sme všetky formy lásky držali ako hlavnú motiváciu v živote!

Mandala číslo 3: Odpustenie

Mandala-n°3-The-odpustenie
Mandala č. 3: Odpustenie je vašou hlavnou osobnostnou črtou

Vládne mu vodný živel a vy nesiete ducha psa. Tento duch nám pripomína bezpodmienečnú lásku a učí nás, že odpustenie je jednou z najdôležitejších hodnôt v živote. S mandalou možno budete musieť premýšľať o všetkých ľuďoch vo vašom živote a o tom, ako ovplyvňujú vaše pocity.

Vaša mandala verí, že len keď niekomu skutočne odpustíte, môže začať skutočné liečenie!

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » Test osobnosti » Test osobnosti: Mandala, ktorú si vyberiete, odhalí skrytú duchovnú črtu