Táto matematická výzva so zápasmi je celkom jednoduchá. Nájdeš riešenie za menej ako 15 sekúnd?

Déplacer une allumette pour résoudre l'équation

Dnešnú hádanku je možné vyriešiť len vtedy, ak máte pohotovú myseľ a máte záľubu v riešení hádaniek. Túto rovnicu môžete vyriešiť logickým uvažovaním a dobrými pozorovacími schopnosťami. Uvidíme, či dokážete vyriešiť tento hlavolam za menej ako 15 sekúnd.

THE prípaddovyetvoj smať z vigmôj SZO nieezastaviťpoložka a Dflexión A a ccache Nie dohodanelTHE Pre ebyť résohpoužíva. On peut sagísť z hádanky logics A dvigmôj SZO naprigent a Dflexión latehmpivo. THE ťažkéés renpokračovanieD drokov istý vigmôj smať splatná Komu jaehmDur drokov jaintation hmstaršieho jazlatožeon sagto z problémabčítae stavenelTHE, pretože niemy somm viac uzavretýins Komu somarinyiderer tam problémabčítae absoh.

Prečítajte si tiež:   IQ test: ktorú zápalku treba posunúť, aby bola rovnica správna? Pokúste sa nájsť riešenie za 15 sekúnd

IQ test: pohybom jednej zápalky vyvážte rovnicu

puzzle so zápalkami

Hádanky sú zaujímavou formou hádaniek, ktoré si vyžadujú premýšľanie. Hádanky vás nútia premýšľať mimo rámca a naplno využiť potenciál svojej mysle. Jeden z najnovších hlavolamov, ktorý bol na sociálnych sieťach v móde a ktorý mnohých zmátol, je: Ako môžete pohnúť jednou zápalkou a vyriešiť rovnicu 1+2+3+8= 21 v tejto hádanke so zápalkami?

Riešenie výzvy

Ak sa stále snažíte nájsť odpoveď na túto otázku, máme pre vás tip, existuje niekoľko rôznych riešení a všetko, čo potrebujete vedieť, je základná matematika na riešenie rovníc. Teraz sa pozrime na riešenia a ich vysvetlenie.

Aby sme našli odpoveď a spravili správnu rovnicu 1+2+3+8=21, musíme najprv zmeniť jednotku na sedem a osem na deväť odstránením spodnej zhody. Riešenie je teda 7+2+3+9=21.

Prečítajte si tiež:   Test osobnosti: čo prezrádza vaše prvé vnímanie o vašich hlbokých ambíciách?
Riešenie hádanky
Riešenie hádanky

Nižšie uvedený obrázok vám poskytne lepšie pochopenie tohto riešenia. Našli ste v danom čase riešenie?

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » Psychológia » Táto matematická výzva so zápasmi je celkom jednoduchá. Nájdeš riešenie za menej ako 15 sekúnd?