Táto matematická úloha so zápalkami vám dá zabrať. Dokážete nájsť riešenie za menej ako 20 sekúnd?

Sledujte nás na Google News, aby ste nás podporili a nezmeškali žiadnu z našich publikácií.

IQ testy sú určené na hodnotenie inteligencie a schopnosti riešiť hádanky. Matematické výzvy sú na sociálnych sieťach vždy populárne, pretože stimulujú mozog a ich riešenie môže byť zábavné. Dnes pre vás máme veľmi zaujímavú výzvu: tento hlavolam zo zápaliek vám dá poriadne zabrať a preverí vašu inteligenciu. Vaše poslanie? Vyriešte rovnicu presunutím iba 2 zápaliek! Počiatočná rovnica je 2-4=2 a aby ste test úspešne zvládli, musíte nájsť riešenie za menej ako 20 sekúnd! Takže ste pripravení?

IQ testy sú skvelým spôsobom, ako stimulovať mozog a zároveň sa zabaviť. Čo môže byť lepšie ako prijať výzvu a pokúsiť sa nájsť riešenie za menej ako 20 sekúnd? Je to dobrý spôsob, ako zmerať svoju inteligenciu a vyzvať svoju myseľ. Tak neváhajte! Otestujte sa a zistite, či dokážete vyriešiť túto hádanku v obmedzenom čase.

Prečítajte si tiež:   Otestujte svoju inteligenciu pomocou tohto náročného IQ testu. Len málokto našiel správny výsledok za menej ako 60 sekúnd!

Myslíte si, že ste na túto výzvu pripravení? Máte na to, aby ste túto hádanku vyriešili v obmedzenom čase? Ukážte nám, čo dokážete, a vyskúšajte si IQ test na základe zápalkových škatuliek! Nezabudnite, že riešenie musíte nájsť za menej ako 20 sekúnd!

Dnešná hádanka je o niečo ťažšia ako ostatné, ale nebojte sa, dáme vám všetky kľúče k nájdeniu riešenia. Na vyriešenie tejto matematickej úlohy založenej na zápalkách je potrebný dobrý postreh a sústredenie.

Ako vyrovnáte rovnicu 2-4=2 presunutím 2 zápaliek?
Ako vyrovnať rovnicu 2-4=2 presunutím 2 zápaliek?

Ak chcete uspieť, musíte myslieť mimo škatuľky a myslieť mimo nej. Nezabudnite, že na nájdenie správneho riešenia máte 20 sekúnd! Ste pripravení prijať túto výzvu?

Pri riešení hádanky musíte uplatniť svoju myseľ a kreativitu. Sústredenie je nevyhnutné na nájdenie správneho riešenia, preto musíte odstrániť všetky rušivé vplyvy.

Prečítajte si tiež:   IQ test: aký je podľa vás najťažší darčekový balíček? Nájdete správnu odpoveď za menej ako 12 sekúnd?

Urobte si čas, dobre sa pozrite na problém a potom premýšľajte o možných riešeniach. Ak neviete nájsť správnu odpoveď, môžete požiadať o pomoc aj svojich priateľov alebo rodinu! Sme si istí, že sa vám to podarí!

Chcete riešenie? Tu je

Mnohí z vás si túto výzvu vyskúšali a my vám blahoželáme k vašej vytrvalosti! Nezabúdajme, že tento typ hier je veľmi populárny na sociálnych sieťach, ako sú Twitter, Instagram alebo Facebook.

Chcete riešenie?
Chcete riešenie?

Po dlhých minútach sústredenia a poriadnej dávke pozorovania je čas oznámiť riešenie! Odpoveď je 2=4/2 (pozri obrázok vyššie). Gratulujeme všetkým, ktorí našli správnu odpoveď!

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » IQ test » Táto matematická úloha so zápalkami vám dá zabrať. Dokážete nájsť riešenie za menej ako 20 sekúnd?