Táto logická výzva vám dá poriadne zabrať. Dokážete prejsť týmto IQ testom za menej ako 45 sekúnd?

Sledujte nás na Google News, aby ste nás podporili a nezmeškali žiadnu z našich publikácií.

V posledných rokoch sa hádankyTHE myšlienkové hry a intelektuálne výzvy získali popularitu na internete a sociálnych sieťach. Používatelia stále hľadajú nové podnetné výzvy, aby si otestovali svoje intelektuálne schopnosti. Preto vám dnes ponúkame IQ test, ktorý vám umožní otestovať vašu schopnosť nájsť štvorec, ktorý dokončí sériu za menej ako 45 sekúnd. Cieľom výzvy je:

Ide o nájdenie logiky a výber toho správneho štvorca, ktorý sériu zavŕši.

Ste pripravení prijať túto výzvu? Takže ideme na to!IQ testy, nazývané aj psychometrické testy, sú prostriedkom na meranie intelektuálnych schopností človeka. Sú navrhnuté tak, aby zhodnotili úroveň porozumenia a uvažovania, ako aj rýchlosť spracovania a pamäť.

IQ testy môžu byť dobrým spôsobom, ako sa zmerať a otestovať svoju schopnosť riešiť zložité problémy. Intelektuálne výzvy sú skvelým spôsobom, ako zlepšiť svoju schopnosť rýchlo myslieť a riešiť logické problémy. Tieto výzvy môžu byť veľmi stimulujúce a stimulujú váš mozog!

Prečítajte si tiež:   IQ test: málokto dokáže nájsť chýbajúce číslo za menej ako 30 sekúnd. a ty?

IQ Test: Nájdite správny štvorec na dokončenie série!

Testy IQ a hádanky sú zábavné a zaujímavé spôsoby, ako si precvičiť a otestovať našu schopnosť riešiť problémy. V tejto podsekcii musíme nájsť správny štvorec na dokončenie série.

IQ test - ktorý štvorec dokončí sériu
IQ test

Aby sme to dosiahli, musíme nájsť logiku za opakujúcou sa sekvenciou a zakaždým vybrať správny štvorec. Môžeme tiež porovnať rôzne série, aby sme medzi nimi našli vzor alebo podobnosť. Testy IQ a hádanky môžu pomôcť rozvíjať naše kognitívne schopnosti vrátane pamäte, logického uvažovania a rozhodovania.

Aby ste uspeli v tomto type výzvy, je potrebné sa sústrediť. IQ testy a hádanky sú dobrým spôsobom, ako zlepšiť naše kognitívne schopnosti, a aby sme to dosiahli, musíme nájsť správny štvorec, ktorý dokončí sériu.

Prečítajte si tiež:   Táto logická výzva sa zdá byť jednoduchá, ale len málo ľudí nájde odpoveď za menej ako 30 sekúnd

Preto je dôležité analyzovať opakujúcu sa sekvenciu a porovnať rôzne série, aby sa zistil vzor alebo podobnosti medzi nimi. Na to je potrebná optimálna koncentrácia na nájdenie správneho riešenia.

Riešenie IQ testu

Gratulujeme všetkým, ktorí prijali výzvu a strávili čas hľadaním správnej odpovede! Riešením bolo C, pretože každá farebná časť a každá číslica sa posúva o jedno miesto doprava a každá číslica sa zväčšuje o dve.

IQ test - ktorý štvorec dokončí sériu - riešenie
Riešenie

Neváhajte sa o túto výzvu podeliť so svojím okolím na sociálnych sieťach, aby ju vyriešili aj oni. Môžete tiež vytvoriť novú výzvu pre týchto ľudí, aby sa mohli ďalej baviť.

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » IQ test » Táto logická výzva vám dá poriadne zabrať. Dokážete prejsť týmto IQ testom za menej ako 45 sekúnd?