Slnko vstupuje do Blížencov 21. mája 2023: ako čo najlepšie využiť toto obdobie výmen podľa znamenia zverokruhu?

Sledujte nás na Google News, aby ste nás podporili a nezmeškali žiadnu z našich publikácií.

THE 21. mája 2023 Slnko vstupuje do Blížencov, ktorá so sebou prináša novú dynamiku a možnosti rastu pre všetky znamenia zverokruhu. Táto pasáž podporuje výmenu názorov, komunikáciu a intelektuálnu zvedavosť. Zistite, ako čo najlepšie využiť toto obdobie podľa vášho astrologického znamenia.

Baran (21. marca – 19. apríla)

Domorodcom z Barana to tento slnečný tranzit umožní rozvíjať svoje sociálne a komunikačné schopnosti. Budú mať možnosť nadviazať nové známosti a podeliť sa o svoje nápady s ostatnými. Preto by bolo rozumné zúčastňovať sa spoločenských alebo odborných podujatí, aby ste rozšírili svoju sieť.

Slnko vstupuje do Blížencov 21. mája 2023.
Slnko vstupuje do Blížencov 21. mája 2023.

Býk (20. apríl – 20. máj)

Býk bude z tohto obdobia ťažiť do Blíženci, aby zlepšili svoje finančné hospodárenie a premýšľať o spôsoboch, ako zarobiť viac peňazí. V tomto období budú pre nich mimoriadne plodné diskusie o investíciách, úveroch a sporení.

Praktické rady pre Býka:

  • Vytvorte si podrobný rozpočet svojich mesačných výdavkov
  • Preskúmajte najlepšie investičné možnosti
  • Nechajte si poradiť od finančných profesionálov

Blíženci (21. mája – 20. júna)

Toto je obzvlášť priaznivé obdobie pre tých, ktorí sa narodili v znamení Blížencov. Prináša ich Slnko, ktoré zostáva v ich vlastnom znamení energiu, dynamiku a sebavedomie. Využite príležitosť pustiť sa do nových osobných alebo profesionálnych projektov a potvrďte svoju prítomnosť so svojimi blízkymi a kolegami.

Rakovina (21. jún – 22. júl)

Pre Rakov bude prechod Slnka v Blížencoch príležitosťou nabiť sa a znovu sa spojiť so svojou intuíciou. Urobte si čas na pauzu a počúvajte svoj vnútorný hlas, aby ste lepšie pochopili svoje emocionálne a duchovné potreby. Meditácia, joga a prechádzky v prírode sú všetky odporúčané aktivity v tomto období.

znak rakoviny
znak rakoviny

Lev (23. júl – 22. august)

Levy využijú tento solárny prechod do rozšíriť svoje sociálne a intelektuálne obzory. Upútajú ich stretnutia s ľuďmi z rôznych prostredí a podnetné diskusie na rôzne témy. V tomto období budú pre nich prínosom najmä výlety, workshopy a konferencie.

Odporúčané aktivity pre levy:

  1. Zúčastnite sa knižných alebo debatných klubov
  2. Zorganizujte tematický večer s priateľmi
  3. Zaregistrujte sa na online kurz a objavte novú tému, ktorá vás zaujíma

Panna (23. augusta – 22. septembra)

Prechod Slnka v Blížencoch k tomu nabáda Panny zamerať sa na svoj profesionálny život a svoje ambície. V tomto období budú obzvlášť priaznivé možnosti školenia, pracovné pohovory a diskusie s nadriadenými. Môžete tiež zistiť, že zdieľate svoje znalosti a učíte ostatných.

Váhy (23. 9. – 22. 10.)

Váham ich Slnko v Blížencoch podporí intelektuálna zvedavosť a ich túžba učiť sa. Bude ich lákať objavovanie nových kultúr, jazykov a životných filozofií. Využite toto obdobie na prihlásenie sa na školenie, účasť na konferenciách alebo organizovanie kultúrnych výletov.

Škorpión (23. október – 21. november)

Škorpióni budú pozvaní, aby preskúmali svoje emocionálna a sexuálna intimita počas tohto obdobia. Slnečný tranzit v Blížencoch podporuje komunikáciu v romantických vzťahoch a umožňuje vám lepšie pochopiť potreby a túžby vášho partnera. V tomto období možno očakávať hlboké a úprimné rozhovory.

Strelec (22. november – 21. december)

Strelci prežijú obdobie, ktoré bude priaznivé romantické vzťahy a partnerstvá. Slnko v Blížencoch ich povzbudí, aby trávili čas s partnerom, otvorene komunikovali o svojich potrebách a riešili prípadné konflikty. Toto obdobie je priaznivé aj na nadväzovanie nových väzieb, či už priateľských alebo profesionálnych.

Znamenie Strelec
Znamenie Strelec

Kozorožec (22. december – 19. január)

Pre Kozorožcov bude prechod Slnka do Blížencov príležitosťou zamerať sa na ich fyzickú a duševnú pohodu. Športové aktivity, vyvážená strava a zvládanie stresu budú v tomto období obzvlášť prospešné. Starajte sa o seba a počúvajte signály, ktoré vám vaše telo vysiela.

Vodnár (20. 1. – 18. 2.)

Vodnári využijú toto obdobie na prejaviť svoju kreativitu a originalitu. Slnko v Blížencoch podnecuje ich predstavivosť a túžbu podeliť sa o svoje nápady s ostatnými. Umenie, hudba, divadlo a tanec, to všetko sú činnosti, v ktorých by mohli v tomto období prekvitať.

Ryby (19. február – 20. marec)

Konečne zažijú Ryby vhodné obdobie rozvoj ich rodinného a domáceho života. Prechod Slnka v Blížencoch ich pozýva posilňovať svoje putá so svojimi blízkymi, diskutovať o svojich emóciách a starať sa o svoj domov. Komunikácia a počúvanie budú nevyhnutné na udržanie harmonickej atmosféry v rodine.

Prečítajte si tiež:   Horoskop na jún 2023: na niektoré znamenia zverokruhu fúka vietor veľkých zmien
Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » Astrológia » Slnko vstupuje do Blížencov 21. mája 2023: ako čo najlepšie využiť toto obdobie výmen podľa znamenia zverokruhu?