Rovnicu je možné zostaviť jednoduchým presunutím jednej zápalky. Dokážete nájsť riešenie za menej ako 15 sekúnd?

Sledujte nás na Google News, aby ste nás podporili a nezmeškali žiadnu z našich publikácií.

Matematická výzva je veľmi populárnym cvičením na sociálnych sieťach. Tieto testy IQ sú určené na testovanie intelektuálnych schopností účastníkov a často sú doplnené hádankami, ktoré vyžadujú určité logické a matematické schopnosti.

Dnes vám prinášame špeciálnu hádanku: je možné, aby rovnica 9+4=1 bola správna posunutím jednej zápalky. Cieľom hry je nájsť riešenie čo najrýchlejšie, čo znamená, že na vyriešenie hádanky máte 15 sekúnd. Takže ste pripravení na túto výzvu?

Vyriešte matematický problém: zvládnete ho za menej ako 15 sekúnd?

Stojíme pred náročnou matematickou výzvou. Ak chcete uspieť, musíte pozorne sledovať a sústrediť sa na hľadanie riešenia.

Matematická výzva: rovnicu možno zostaviť švihnutím zápalky


Pri riešení hádanky je dôležité myslieť mimo rámca a využívať svoje logické a matematické schopnosti. Táto úloha sa zdá byť náročná, ale veríme vo vaše schopnosti! Prijmite výzvu a nájdite riešenie do 15 sekúnd, kým sa čas nevyčerpá!

Tieto testy IQ môže byť obzvlášť ťažké, ale zároveň stimulujú vašu myseľ a kreativitu. Musíte zostať sústredení a otvorení všetkým možnostiam, aby ste našli riešenie.

Musíme venovať pozornosť aj tým najmenším detailom, ktoré nám pomôžu vyriešiť matematickú úlohu. Zapracujte na svojom mozgu a skúste nájsť riešenie do 15 sekúnd! Veľa šťastia!

Riešenie dnešnej matematickej úlohy

Dali sme vám veľmi ťažkú hádanku a sme prekvapení počtom účastníkov, ktorí túto výzvu splnili. Tento typ testu je veľmi populárny na sociálnych sieťach, ako sú Facebook a Twitter.

Riešenie dnešnej matematickej úlohy
Riešenie dnešnej matematickej úlohy

Myslíme si, že je dôležité stimulovať svoju myseľ a kreativitu, takže nechajte svoj mozog pracovať! Je čas objaviť riešenie: posunutím jednej zápalky sa rovnica 9+4=1 zmení na -3+4=1. Ďakujeme všetkým, ktorí našli odpoveď!

Prečítajte si tiež:   Otestujte si svoju inteligenciu tým, že sa pokúsite vyriešiť tento IQ test. Najtalentovanejší nájdu odpoveď za menej ako 35 sekúnd!
Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » IQ test » Rovnicu je možné zostaviť jednoduchým presunutím jednej zápalky. Dokážete nájsť riešenie za menej ako 15 sekúnd?