Matematická výzva: ako vyvážiť rovnicu pohybom dvoch zápaliek? Len 2 z 10 ľudí dokážu nájsť obe riešenia za menej ako 30 sekúnd

Sledujte nás na Google News, aby ste nás podporili a nezmeškali žiadnu z našich publikácií.

Dnes vám ponúkneme a matematická výzva ktorý je u používateľov internetu na sociálnych sieťach veľmi obľúbený. Toto hlavolam je vyrovnať rovnicu pohybom iba dvoch zápaliek. Táto hádanka je prevzatá z IQ testu a iba 2 z 10 ľudí dokážu nájsť obe riešenia za menej ako 30 sekúnd.

Dnešnou matematickou výzvou je nájsť riešenie vyrovnajte rovnicu 1-1=1. Na vyriešenie tejto hádanky môžete použiť maximálne 2 zápalky.

Toto cvičenie je pre ľudí ktorí radi prijímajú výzvy a ktorí sú pripravení otestovať svoju inteligenciu a logiku, aby našli správne riešenie.

Tak čo, ste pripravení čeliť tejto výzve? Len 2 z 10 ľudí dokážu nájsť obe riešenia za menej ako 30 sekúnd.

Prečítajte si tiež:   IQ test: aký je podľa vás najťažší darčekový balíček? Nájdete správnu odpoveď za menej ako 12 sekúnd?

IQ test: ste pripravení na matematickú výzvu?

Dnes vám prinášame a matematická výzva veľmi populárny na sociálnych sieťach. Vašou úlohou, ak to prijmete, je vyrovnať rovnicu 1-1=1. Na to môžete použiť iba 2 zápalky. Ale pozor! Len 2 z 10 ľudí dokážu nájsť obe riešenia za menej ako 30 sekúnd!

IQ test - 1-1=1
IQ test – vyrovnávanie rovnice

Pre úspech v tejto skladačke je preto potrebné pozorovať a sústrediť sa. Použite svoju logiku a odvážte sa myslieť mimo rámca, aby ste našli správne riešenie.

Nájdenie riešenia matematickej úlohy si vyžaduje analytické, tvorivé a logické schopnosti. Musíte si nájsť čas na pozorovanie a sústredenie, aby ste našli správny výsledok. Nechajte svoju myseľ vyjadriť sa a odvážte sa myslieť mimo rámca! Pozývame vás otestovať si svoju vynaliezavosť a prípadne aj matematické znalosti.

Prečítajte si tiež:   Najlepším, ktorí prejdú týmto IQ testom, trvá menej ako 35 sekúnd. Myslíte si, že ste jedným z géniov?

Neváhajte a podeľte sa s nami o svoje riešenia! Veľa šťastia všetkým.

Dve riešenia výzvy

my srdečne vítaní všetkým zúčastneným za ich vytrvalosť a odhodlanie vyriešiť túto výzvu či hádanku. S potešením oznamujeme, že a riešenie sa našlo. Hádanky a hádanky sú veľmi populárne na sociálnych sieťach ako Twitter a Instagram. Riešením je:

IQ test - 1-1=1 - návod
Riešenie
  • Riešenie 1: 1 mocnina 1 = 1 mocnina 1
  • Riešenie 2: 1/1=1

Ešte raz ďakujeme všetkým, ktorí prispeli k vyriešeniu tejto výzvy a dúfame, že sa budete aj naďalej zúčastňovať na týchto typoch výziev.

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » IQ test » Matematická výzva: ako vyvážiť rovnicu pohybom dvoch zápaliek? Len 2 z 10 ľudí dokážu nájsť obe riešenia za menej ako 30 sekúnd