Matematická úloha: na vyriešenie tejto hádanky máte 45 sekúnd. Dokážete to?

Sledujte nás na Google News, aby ste nás podporili a nezmeškali žiadnu z našich publikácií.

Hlavolamy a výzvy sa stali veľmi populárnymi na internete a sociálnych sieťach. Stránka logické hry sú neoddeliteľnou súčasťou digitálnej zábavy pre všetky vekové kategórie. Dnes vám prinášame novú matematická výzva v ktorej máte 45 sekúnd na to, aby ste našli výsledok tejto hádanky. Nájdete riešenie? Prijmite výzvu a otestujte svoje schopnosti riešiť problémy!

Testy IQ sa používajú na meranie inteligencie a intelektuálnych schopností človeka. Stránka intelektuálne výzvy sú vynikajúcim spôsobom, ako si overiť svoje vedomosti a schopnosť riešiť zložité problémy.

Hry na premýšľanie stimulujú logické myslenie a môžu tiež pomôcť zlepšiť kognitívny výkon. Štúdie ukazujú, že IQ testy a mentálne výzvy sú skvelým spôsobom, ako si udržať zdravú a aktívnu myseľ.

Prečítajte si tiež:   Najlepším, ktorí prejdú týmto IQ testom, trvá menej ako 35 sekúnd. Myslíte si, že ste jedným z géniov?

IQ test: zistíte konečný výsledok za menej ako 45 sekúnd?

IQ testy a hádanky sú zábavný spôsob učenia na testovanie intelektuálnych schopností. Cieľom tejto úlohy je vyriešiť záhada ktorá je ukrytá za 4 riadkami kukurice, rastlín a listov.

matematická úloha - nájdite výsledok posledného riadku
IQ test – Obrázok: ©elclubdelingenio

Hráč musí vypočítať hodnotu každého prvku, aby ste našli konečný výsledok. Výzvy, ako je táto, si vyžadujú určité analytické schopnosti a kreatívnu myseľ, ktorá dokáže hľadať originálne riešenia. Musíme teda využiť svoju predstavivosť a vedomosti, aby sme túto hádanku vyriešili a našli odpoveď.

Nájsť správnu odpoveď na intelektuálnu výzvu, ako je táto, si vyžaduje koncentrácia a vytrvalosť. Človek musí byť schopný vypočítaťanalyzovať a sústrediť sa na malé detaily, aby sa dosiahol konečný výsledok.

Prečítajte si tiež:   Otestujte svoju inteligenciu pomocou tohto náročného IQ testu. Len málokto našiel správny výsledok za menej ako 60 sekúnd!

Správnou stratégiou je venovať čas štúdiu každého prvku a dôkladne o ňom premýšľať, aby ste vyriešili záhadu. Ak teda chcete prijať túto výzvu, pripravte sa na sústredenie a hľadanie riešení!

Riešenie výzvy

Konečný výsledok je 42! Po vykonaní daných výpočtov pre každý riadok dostaneme toto číslo.

  • V riadku 1, 3x3x3=27, je kukurica 3 ;
  • V riadku 2, 3+2x2x2=11, má závod hodnotu 2 ;
  • a v riadku 3, 2x3x6=36, má list hodnotu 6.
  • Nakoniec konečný výpočet (3×3-2)x6=42!

Ďakujeme tým, ktorí si dali za úlohu nájsť toto riešenie a strávili čas jeho riešením. Neváhajte a zdieľajte túto výzvu so svojimi priateľmi a rodinou na sociálnych sieťach, aby sa mohli pokúsiť nájsť toto riešenie!

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » IQ test » Matematická úloha: na vyriešenie tejto hádanky máte 45 sekúnd. Dokážete to?