Matematická úloha: musíte presunúť 2 zápalky, aby ste vyrovnali rovnicu 3×7=4, ktorá je nesprávna. Zvládnete to za menej ako 30 sekúnd?

Sledujte nás na Google News, aby ste nás podporili a nezmeškali žiadnu z našich publikácií.

Dnešná matematická úloha je jednoduchá: premiestnite 2 zápalky, aby ste vyrovnali rovnicu 3×7=4, ktorá je nesprávna. Dokážete ju vyriešiť za menej ako 30 sekúnd?

IQ testy a hádanky sú zábavné a náročné cvičenia, ktoré skúmajú naše schopnosti riešiť problémy. Hádanky sú obzvlášť populárne na sociálnych sieťach, kde sa milióny ľudí zabávajú riešením týchto úloh.

Dnes vám ponúkame rýchly a jednoduchý test: nájdite riešenie rovnice 3×7=4 za menej ako 30 sekúnd. Na získanie správneho výsledku stačí presunúť 2 zápalky! Toto zábavné cvičenie môže byť dobrým spôsobom, ako si skrátiť čas a precvičiť inteligenciu.

Otestujte si svoje IQ a vyriešte hádanku 3×7=4 za menej ako 30 sekúnd

Riešenie hádanky môže byť zábavnou a vzrušujúcou výzvou. Aby ste však uspeli, musíte sa pozorovať a sústrediť. V tejto úlohe musíte vyriešiť rovnicu 3×7=4 za menej ako 30 sekúnd presunutím iba 2 zápaliek!

Prečítajte si tiež:   Otestujte si svoju inteligenciu tým, že sa pokúsite vyriešiť tento IQ test. Najtalentovanejší nájdu odpoveď za menej ako 35 sekúnd!
3x7=4 IQ test
Otestujte si svoje IQ a vyriešte hádanku 3×7=4 za menej ako 30 sekúnd

Pri riešení tejto hádanky budete musieť myslieť inak. Na nájdenie správnej odpovede budete musieť použiť svoj mozog a inteligenciu. Ste pripravení na túto výzvu?

Na nájdenie riešenia tejto hádanky musíte myslieť mimo rámca. Preto musíme využiť svoju inteligenciu a kreativitu, aby sme našli správnu odpoveď. Preto je dôležité pozorovať a sústrediť sa na výzvu. Takže ste pripravení na túto výzvu? Otestujte si svoje IQ a vyriešte hádanku 3×7=4 za menej ako 30 sekúnd!

Riešenie matematickej úlohy

Všetci netrpezlivo očakávali riešenie tejto veľmi populárnej výzvy na sociálnych sieťach. Prekvapil nás počet účastníkov, ktorí sa zapojili do tejto výzvy. S hrdosťou vám oznamujeme, že táto výzva bola vyriešená!

Prečítajte si tiež:   Len tí najtalentovanejší nájdu riešenie tohto IQ testu za menej ako 25 sekúnd!
IQ test 3x7=4 - riešenie
Riešenie matematickej úlohy

Všetkým účastníkom ďakujeme za ich úsilie a účasť. Ich nadšenie nás povzbudilo, aby sme našli rýchle riešenie.

Riešenie je 3×1=3, ako je znázornené na obrázku nižšie. Sme radi, že sa naše úsilie vyplatilo a neváhali sme sa o svoju radosť podeliť so všetkými.

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » IQ test » Matematická úloha: musíte presunúť 2 zápalky, aby ste vyrovnali rovnicu 3×7=4, ktorá je nesprávna. Zvládnete to za menej ako 30 sekúnd?