Matematická úloha: akú hodnotu má každý Angry Bird? Dokážete nájsť konečný výsledok za menej ako 60 sekúnd?

Sledujte nás na Google News, aby ste nás podporili a nezmeškali žiadnu z našich publikácií.

Vitajte pri dnešnej matematickej úlohe. Pokiaľ máte radi hádanky, IQ testy a ďalšie myšlienkové hry, potom je táto výzva určená práve vám. Hádanky sú na sociálnych sieťach veľmi obľúbené a riešenie podobných výziev je vždy zábavné. Dnes sa pokúsime vyriešiť hádanku, ktorá zahŕňa Angry Birds.

Cieľ hry je jednoduchý: musíte vypočítať hodnotu každého Angry Bird tak, aby ste dosiahli konečný výsledok za menej ako 60 sekúnd. Tento hlavolam má niekoľko riadkov a každý z nich treba vyriešiť zvlášť, aby hráč mohol prejsť k ďalšiemu. Po vyriešení všetkých riadkov je potrebné sčítať hodnoty všetkých Angry Birds a získať konečný výsledok.

Ste pripravení na túto výzvu? Ideme na to!

Prečítajte si tiež:   Logická výzva pre géniov: aké je chýbajúce číslo v tomto číselnom poradí?

Hádanka: Akú hodnotu má každý Angry Bird?

A je to tu! Vyriešenie tejto hádanky vyžaduje starostlivé pozorovanie a sústredenie. Matematické úlohy, ako je táto, vyžadujú od hráčov veľa času a úsilia. Niekedy musíte pri hľadaní riešení hádanky premýšľať neštandardne, takže sa nedivte, keď budete mať problém nájsť konečný výsledok.

matematická výzva Angry Birds
Hádanka: Akú hodnotu má každý Angry Bird?

Teraz prejdeme k hádanke: akú hodnotu má každý Angry Bird? Než sa dostanete k poslednému riadku, musíte vypočítať hodnoty jednotlivých Angry Birds, aby ste získali konečný výsledok. Ste pripravení? Začnime!

Teraz sme pripravení začať túto matematickú výzvu. Aby ste v tejto súťaži uspeli, musíte využiť svoju myseľ a kreativitu. Aby ste našli správne odpovede, musíte sa sústrediť a pozorovať. Nezabudnite však, že každá hádanka je jedinečná a niekedy môže byť veľmi ťažké ju vyriešiť.

Riešenie matematickej úlohy

A je to tu! Dospeli sme ku konečnému riešeniu. Táto matematická výzva bola veľmi populárna na sociálnych sieťach, ako je Facebook a Instagram, a my by sme radi poďakovali všetkým, ktorí sa jej zúčastnili. Vieme, že to stálo veľa času a úsilia, kým sme dospeli ku konečnému riešeniu, takže všetkým gratulujeme! Teraz je však bez ďalších okolkov čas odhaliť odpoveď.

  • Vták má hodnotu 4
  • Vták má hodnotu 3
  • Vták má hodnotu 2

Konečný výsledok je: 4-3+2=3. Našli ste ju?

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » IQ test » Matematická úloha: akú hodnotu má každý Angry Bird? Dokážete nájsť konečný výsledok za menej ako 60 sekúnd?