Matematická hádanka: otestujte svoju inteligenciu presunutím 2 zápaliek, aby ste vyrovnali rovnicu. Ako dobre zvládnete tento IQ test?

Sledujte nás na Google News, aby ste nás podporili a nezmeškali žiadnu z našich publikácií.

Hľadáte intelektuálnu výzvu? Otestujte si svoje IQ vyriešením tejto matematickej hádanky! V tejto hádanke musíte jednoducho presunúť 2 zápalky, aby ste vyrovnali rovnicu 68+60=86. Na vyriešenie tejto záhady nie sú potrebné žiadne matematické zručnosti, ale kreatívna myseľ a silná logika.

IQ testy sú obľúbené nástroje psychológov a výskumníkov na meranie inteligenčného kvocientu jednotlivcov. Tieto testy sú vo všeobecnosti veľmi obľúbené u širokej verejnosti, pretože stimulujú ich mozog a dávajú im možnosť otestovať svoje kognitívne schopnosti. Matematické hádanky sú neoddeliteľnou súčasťou týchto testov a ich riešenie môže byť veľkou zábavou!

V posledných rokoch sa na sociálnych sieťach stali neuveriteľne populárnymi IQ testy a hádanky. Ľudia sa radi delia o svoje úspechy a povzbudzujú ostatných, aby prijali výzvu. Na čo teda čakáte? Vyskúšajte svoje šťastie a vyhrajte vybalansovaním 68+60=86!

Prečítajte si tiež:   Len tí najtalentovanejší nájdu riešenie tohto IQ testu za menej ako 25 sekúnd!

Otestujte svoju inteligenciu vyvažovaním tejto rovnice s 2 zápalkami

Ste pripravení na túto výzvu? Vyzývame vás, aby ste sa na túto rovnicu pozreli pozorne a zamysleli sa nad rôznymi možnosťami.

IQ test: 68+60=86
Otestujte svoju inteligenciu vyvažovaním tejto rovnice s 2 zápalkami

S trochou sústredenia a vynaliezavosti sa vám podarí nájsť správne riešenie. Nezabudnite, že pri riešení tohto typu hádanky budete musieť myslieť mimo rámca.

Podarí sa vám teda nájsť spôsob, ako presunúť 2 zápalky, aby sa rovnica 68+60=86 vyrovnala? Otestujme vašu inteligenciu a logiku! Veľa šťastia!

Riešenie je na dosah ruky

Podarilo sa vám vyriešiť túto matematickú hádanku? Gratulujeme! Ste jedným z mála ľudí, ktorí v tejto výzve uspeli.

Ak ste ešte nenašli riešenie, nezúfajte, pretože vám trochu pomôžeme. Nižšie uvádzame obrázok, ktorý vysvetľuje riešenie.

Prečítajte si tiež:   Otestujte si svoju inteligenciu tým, že sa pokúsite vyriešiť tento IQ test. Najtalentovanejší nájdu odpoveď za menej ako 35 sekúnd!
68+60=86 riešenie
Riešenie je na dosah ruky

Tieto typy výziev sú veľmi populárne na sociálnych sieťach, ako sú Twitter, Facebook a Instagram. Ľudia sa radi delia o svoje úspechy a povzbudzujú ostatných, aby prijali túto výzvu.

Na čo teda čakáte, aby ste sa podelili o svoje víťazstvo? Zverejnite svoj úspech na sociálnych sieťach a sledujte, ako sa vám bude hromadiť počet lajkov!

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » IQ test » Matematická hádanka: otestujte svoju inteligenciu presunutím 2 zápaliek, aby ste vyrovnali rovnicu. Ako dobre zvládnete tento IQ test?