Logická hádanka: myslíte si, že dokážete dokončiť túto výzvu so zápasmi za menej ako 45 sekúnd?

Sledujte nás na Google News, aby ste nás podporili a nezmeškali žiadnu z našich publikácií.

Dnes sú hádanky, mozgové hry a intelektuálne výzvy populárnejšie ako kedykoľvek predtým. Tieto mozgové hry sú zábavnou a vzrušujúcou formou zábavy, ktorá spochybňuje vašu logiku a vedomosti. Dnešná výzva patrí medzi tie najklasickejšie myšlienkové hry. Ide o odstránenie 3 zápaliek tak, aby na konci bolo 7 trojuholníkov. Podarí sa vám to prekonať logická výzva ? Poďme to spolu zistiť!

IQ test: odstráňte 3 zápalky a vytvorte 7 trojuholníkov

IQ testy a hádanky sú skvelým spôsobom, ako nás stimulovať logická myseľ. V tomto prípade ide o odstránenie 3 zápaliek tak, aby na konci bolo 7 trojuholníkov.

IQ test – odstráňte 3 zhody a získate 7 trojuholníkov
IQ test: odstráňte 3 zhody a získate 7 trojuholníkov

Môže sa to zdať jednoduché, ale ak chceme v tejto výzve uspieť, musíme sa dobre sústrediť a hľadať riešenia s využitím našich schopností uvažovanie. Aby ste našli správne riešenie a dosiahli požadovaný výsledok, musíte vyskúšať rôzne stratégie.

Je dôležité nenechať sa odradiť, pretože tieto cvičenia môžu niekedy vyžadovať veľa úsilia. Tam vytrvalosť je základnou a prvoradou kvalitou na dosiahnutie uspokojivých výsledkov. Takže prostredníctvom týchto hier môžeme zlepšiť naše kognitívne schopnosti a spochybniť našu kreativitu.

Riešenie logickej výzvy

Výzva bola splnená! Riešenie je vysvetlené na obrázku nižšie. Radi by sme poďakovali každému z účastníkov, ktorí venovali čas hľadaním riešenia a zdieľali svoje myšlienky. Ak sa chcete o túto výzvu podeliť so svojím okolím, neváhajte ju zavesiť na sociálne siete.

IQ test - odstráňte 3 zápalky, aby ste získali 7 trojuholníkov - riešenie
Riešenie

Váš príspevok určite umožní ostatným prijať túto výzvu postupne!

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » IQ test » Logická hádanka: myslíte si, že dokážete dokončiť túto výzvu so zápasmi za menej ako 45 sekúnd?