Len málo ľudí prešlo týmto IQ testom za menej ako 20 sekúnd. Budete jedným z géniov?

Dnes vám prinášame veľmi špeciálny IQ test: dokážete vyvážiť rovnicu „12×3=34“ pohybom iba 2 zápaliek za menej ako 20 sekúnd?

IQ testy sú často používaným spôsobom merania kognitívnych schopností človeka. Tieto hádanky, ktoré sú čoraz populárnejšie na sociálnych sieťach, sú určené na testovanie vášho dôvtipu a všeobecných vedomostí. Existujú rôzne typy hádaniek, ktoré môžu používatelia internetu vyriešiť vo svojom voľnom čase. Hádanky majú rôzne obtiažnosti a často sú sprevádzané presnými pokynmi a obmedzenými časmi.

Výzvy v testoch IQ sú na sociálnych médiách obľúbené, pretože umožňujú ľuďom zabávať sa pri testovaní ich vedomostí. Dnes uvidíme, či dokážete využiť svoje logické schopnosti na to, aby ste nám poskytli adekvátne riešenie test. Vaša úloha je jednoduchá: vyvážte rovnicu „12×3=34“ pohybom iba 2 zápaliek za menej ako 20 sekúnd!

Otestujte si svoje IQ: Vyrovnajte rovnicu 12×3=34 za menej ako 20 sekúnd!

Dnes vám ponúkame a veľmi špeciálny IQ test : Dokážete vyvážiť rovnicu „12×3=34“ tým, že pohnete iba 2 zápalkami za menej ako 20 sekúnd?

IQ test - 12x3=34
IQ test

Toto je skutočná výzva, ktorá si vyžaduje veľkú koncentráciu a vynikajúce logické schopnosti. Cieľom je nájsť riešenie tejto hádanky za kratší čas, ako sa očakávalo. Aby ste to dosiahli, neváhajte myslieť mimo rámca a myslieť inak, aby ste dosiahli požadovaný výsledok. Tak čo, ste pripravení prijať túto výzvu?

Nenechajte svoju myseľ odpočívať a dôverujte si! Na splnenie tejto výzvy je to nevyhnutné precvičte si logiku, pozorne sledujte všetky možnosti nájsť riešenie. Koncentrácia je veľmi dôležitá, pretože na vyrovnanie rovnice „12×3=34“ máte len 20 sekúnd. Keď nájdete očakávaný výsledok, môžete prejsť na ďalší krok a otestujte svoju kreativitu. Na dosiahnutie požadovaného výsledku je nevyhnutné myslieť mimo konvenčných ciest a myslieť inak.

Riešenie výzvy

Srdečne blahoželáme všetkým účastníkom, ktorí sa chopili tejto výzvy a snažili sa nájsť riešenie. Ďakujeme vám za vašu angažovanosť a vašu motiváciu. Vďaka sociálne siete ako Facebook, Instagram alebo Twitter, tento typ výzvy je medzi používateľmi internetu veľmi obľúbený.

Predmetnú výzvu možno zhrnúť takto: 12×2=24. Riešenie je detailne zobrazené na obrázku nižšie.

IQ test - 12x3=34 - návod
Riešenie

Táto metóda sa dá použiť na všetky druhy analogických situácií a môže byť skvelým nástrojom na pochopenie základnej matematiky.

Dúfame, že sa vám táto malá hra páčila a už sa nevieme dočkať vašich reakcií na toto riešenie na sociálnych sieťach!

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » IQ test » Len málo ľudí prešlo týmto IQ testom za menej ako 20 sekúnd. Budete jedným z géniov?