Koľko dier má toto tričko? Iba 1 z 10 ľudí nájde správnu odpoveď na tento IQ test

Sledujte nás na Google News, aby ste nás podporili a nezmeškali žiadnu z našich publikácií.

Raz vám ponúkame veľmi jednoduchý IQ test pri ktorých nebudete musieť vyťahovať kalkulačku. Mohli sme vám ponúknuť test rovnakého kalibru, ako je batéria, ktorá tečie najrýchlejšie, ale keďže sme milí a sú takmer prázdniny, zostáva to jednoduché. Je čas otestovať svoje pozorovacie schopnosti a dobre si premyslieť, aby ste sa nedostali do pasce.

Tento originálny IQ test sme objavili na webovej stránke Radiotips a výborne sme sa pri ňom zabavili. Rodina najprv sa snaží nájsť správnu odpoveď. Neváhajte a navrhnite túto hádanku svojim deťom, určite budete prekvapení ich skvelým postrehom.

Tento test už absolvovalo niekoľko tisíc používateľov internetu a menej ako 10 % ľudí sa podarilo nájsť správnu odpoveď na prvý pokus. Vieme, že sa budete mýliť a že v tomto tričku nenájdete počet dier, ale to nevadí, odpoveď vám dáme dole na stránke.

Prečítajte si tiež:   Na vyrovnanie rovnice je potrebné posunúť iba jednu zhodu, ale ktorá? Iba géniovia prejdú týmto IQ testom za menej ako 15 sekúnd

Pomôcť vám a ušetriť čas, vedieť, že neexistujú len 2 diery v tomto tričku, a ako si myslí drvivá väčšina používateľov internetu, nie sú ani 4 diery. Všetko je to o pozorovaní a… logike!

No tak, len sa trochu sústreďte a my vám dáme odpoveď!

Koľko dier je nakoniec v tomto slávnom tričku?

Existujú 8 ! Keď budete pozorne sledovať a predstavovať si tričko vo svojich rukách, rýchlo pochopíte, prečo ste sa mýlili.

Pri pohľade na obrázok spredu, takže vpredu vidíme 2 diery. Takže to sú diery, nie škvrny, pretože cez tričko vidíme zelené pozadie. Ako ste už iste pochopili, na tričku sú 2 diery vpredu a 2 diery vzadu.

Teraz, keď ste začali chápať, poďme ďalej.

Mysleli ste si, že test je taký jednoduchý? No my sme vám povedali, že drvivá väčšina používateľov internetu sa zastaví pri týchto 4 dierach. Ale ak sa pred plávaním trochu zamyslíme, okamžite vidíme, že tričko bez dier má už 4 diery.

Nie sú to presne otvory, ale otvory v látke na prechod hlavy, rúk a trupu. 2 otvory na rukávy, jeden pri krku a posledný v páse.

Tak a je to, všetko viete a my dúfame, že patríte k tým 10 %, ktorí našli odpoveď hneď na prvýkrát, inak je to jedno, dúfame, že sa budete dobre baviť.

bebecool tshirt iq testovacie riešenie
Image credit: Radiotips

Vyskúšajte svoju rodinu a svojich priateľov zdieľaním tohto malého testu, určite sa budete skvele baviť!

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » IQ test » Koľko dier má toto tričko? Iba 1 z 10 ľudí nájde správnu odpoveď na tento IQ test