Je vo vašej povahe vyhýbať sa problémom? Váš výber nám prezradí viac o tom, ako riešite problémy.

Sledujte nás na Google News, aby ste nás podporili a nezmeškali žiadnu z našich publikácií.

Aj keď vizuálny test trvá len niekoľko sekúnd, môže o vás veľa napovedať. Pri tomto konkrétnom teste môže ukázať, či je to naozaj vo vašej povahe.vyhnúť sa problémom. Pomôže vám to tiež vedieť, ako riešiť problémy.

Pred prečítaním výsledkov, nezabudnite si vyhradiť 30 sekúndalebo aj viac ako minútu, než sa rozhodnete pre jeden z týchto štyroch návrhov. Veľmi dôležité je, že vaša voľba určí, ako sa zachováte, keď pôjde do tuhého. Ak si teda myslíte, že výsledok je sklamaním, nebojte sa, pretože svoju osobnosť môžete veľmi dobre zmeniť, ak vezmete veci do vlastných rúk.

Test osobnosti Je vo vašej povahe vyhýbať sa problémom?
Je vo vašej povahe vyhýbať sa problémom?

Obrázok 1: Máte tendenciu utekať pred problémami?

Ak ste si vybrali výkres číslo 1Výsledok vás nepoteší. V skutočnosti ste potenciálne jedným z tých ľudí, ktorí vždy berú veci na ľahkú váhu. Akýkoľvek problém pre vás by mal vyriešiť lusknutím prstov.. Keď sa niečo pokazí, namiesto toho, aby ste sa situácii postavili čelom, snažíte sa pasívne uniknúť. Keďže sa to vašim blízkym nemusí páčiť, mali by ste túto vlastnosť určite zmeniť.

Kresba číslo 2: Ste často vytrvalí, keď čelíte problému?

Ak ste si vylosovali číslo 2, možno ste človek, ktorý dobre zvláda ťažké veci. Na druhej strane, aj keď sa vás to netýka, máte radi uvedenie vecí na pravú mieru. A na rozdiel od ľudí, ktorí si vybrali ťahák číslo 1, nikdy nič neberiete na ľahkú váhu, aj keď ide o drobnú nepríjemnosť.

Kresba číslo 3: Máte kritické myslenie?

Ak ste si vybrali kresbu číslo 3, ste nepochybne potenciálne nadaný človek. Špeciálne spravodajstvo. Vašou malou nevýhodou však je, že keď narazíte na problém, patríte k tým, ktorí chcú presadiť čo najlepšie riešenie. A ak zvyšok skupiny váš návrh odmietne, okamžite ustúpite a radšej sa budete pozerať, ako sa im darí.

Vyhýbanie sa problémom.
vyhýbajte sa problémom

Kresba 4: Ste príliš karteziánski?

Ak ste si spomenuli na výkres číslo 4, máte k dispozícii aj profil inteligentný človek. Na rozdiel od tých, ktorí si vybrali kresbu číslo 3, ste však racionálni a nie príliš kritickí a neustále sa vnucujete. Podľa vás treba problémy riešiť spoločne a každé riešenie je vítané, aj keď nepochádza od vás.

Prečítajte si tiež:   Test osobnosti: to, čo uvidíte ako prvé, odhalí, či ste sentimentálny človek!
Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » Test osobnosti » Je vo vašej povahe vyhýbať sa problémom? Váš výber nám prezradí viac o tom, ako riešite problémy.