IQ test: si génius, ak dokážeš vyriešiť túto hádanku pomocou zápaliek za menej ako 20 sekúnd!

Sledujte nás na Google News, aby ste nás podporili a nezmeškali žiadnu z našich publikácií.

Počuli ste už o IQ testoch? Sú jedno opatrenie inteligenciu a môžu byť dosť ťažké. Dnes vám však ponúkame a hlavolam čo je trochu neštandardné: dokážete vyriešiť túto hádanku za menej ako 20 sekúnd?

Dnešná výzva znie: nájdite riešenie na vyrovnanie rovnice 99-39=10 presunutím iba 2 zápaliek.

Zapnite si časovač a zistite, či ste dosť múdri na to, aby ste našli odpoveď.

IQ testy sú už niekoľko rokov veľmi populárne, pretože predstavujú zábavné spôsoby, ako otestovať vašu inteligenciu a vaša schopnosť riešiť hádanky. Tieto výzvy sú v móde aj na sociálnych médiách, pretože ľuďom poskytujú skvelú príležitosť predviesť svoj talent.

IQ test: rovnicu 99-39=10 vyvážte posunutím iba 2 zápaliek

Budeš na to dosť múdry rýchlo nájsť riešenie a uspieť v tejto matematickej výzve so zápasmi? Nie je to nič zložité, ale musíte byť logický a koncentrovať sa, aby ste vykonali malý mentálny výpočet.

Prečítajte si tiež:   Otestujte svoju inteligenciu pomocou tohto náročného IQ testu. Len málokto našiel správny výsledok za menej ako 60 sekúnd!
IQ test - 99-39=10
IQ test

Na vyriešenie tohto rébusu budete musieť pozorne sledovať rovnicu a zamerať sa na to, ako možno zápasy posúvať, aby ste našli správnu odpoveď. Budete musieť myslieť mimo rámca a nájsť inovatívne riešenie hádanky. Tak čo, prijmeš túto výzvu? Zodpovedá vaša inteligencia testu? Uvidíme.

Tento IQ test je náročná a zábavná výzva, ktorá prinúti ľudí myslieť kreatívne. Nie je to len otázka sčítania alebo odčítania, ale aj otázka, ako túto hádanku vyriešite so zápalkami. Výzvou je preto nájsť správne riešenie za menej ako 20 sekúnd.

Riešenie tejto matematickej výzvy

Srdečne blahoželáme všetkým účastníkom, ktorí sa chopili tejto výzvy a pokúsili sa nájsť riešenie! Ďakujeme aj všetkým, ktorí sa podelili o svoje múdrosti a vedomosti, aby nám pomohli vyriešiť hádanku.

Prečítajte si tiež:   Najlepším, ktorí prejdú týmto IQ testom, trvá menej ako 35 sekúnd. Myslíte si, že ste jedným z géniov?

Riešenie tohto veľmi obľúbená výzvaprítomný na mnohých sociálne sieteje nasledovné: museli ste transformovať 99 na 69 a 39 na 59, ako je znázornené na obrázku nižšie.

IQ test - 99-39=10 - návod
Riešenie

Dúfame, že riešenie bolo pre vás zaujímavé a zábavné zároveň a že vám prinieslo radosť do dňa! Ešte raz ďakujeme za vašu účasť a neváhajte zdieľať našu výzvu so svojimi priateľmi.

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » IQ test » IQ test: si génius, ak dokážeš vyriešiť túto hádanku pomocou zápaliek za menej ako 20 sekúnd!