IQ test: málokto dokáže prejsť touto výzvou so zápasmi za menej ako 30 sekúnd

Sledujte nás na Google News, aby ste nás podporili a nezmeškali žiadnu z našich publikácií.

Mozgové hry a hádanky sú na internete a sociálnych médiách veľmi populárne a hráčom poskytujú stimulujúce intelektuálne výzvy, ktoré im umožňujú precvičiť si myseľ a otestovať svoje logické schopnosti. Jedna z týchto výziev sa práve rozšírila online. Cieľom je pohybovať sa jediný zápas takže rovnica 8+9=5 bude správna, a to za menej ako 30 sekúnd. Podarí sa vám splniť túto výzvu?

IQ test: Posuňte zápalku a urobte správnu rovnicu 8+9=5

IQ testy a hádanky sú zábavné a zaujímavé spôsoby, ako stimulovať náš mozog. Tieto cvičenia nás žiadajú, aby sme sa dobre zamerali na riešenie problému pomocou prísnej logiky a správne stratégie. V prípade dnešnej výzvy je cieľom posunúť jednu zápalku tak, aby bola rovnica 8+9=5 správna.

IQ test - 8+9=5 - pohni zápalkou
IQ test

Tento typ cvičenia preverí naše schopnosti riešenie problémov a pomôže nám zoznámiť sa s matematickými pojmami. Základom je byť ostražitý a trpezlivý. S trochou starostlivého pozorovania a trochou premýšľania môžeme nájsť riešenie tohto typu výziev.

IQ testy a hádanky sú dobré spôsoby, ako stimulovať náš mozog. Úspech v takej výzve, akou je presun zápasu, si vyžaduje maximálnu koncentráciu, dôslednú logiku a dobrú stratégiu.

Dobré riešenie problémov je tiež nevyhnutné na nájdenie riešenia tohto typu výziev. Aby ste to dosiahli, musíte byť veľmi ostražití a trpezliví. Pri pozornom pozorovaní a uvažovaní môžeme nájsť riešenie na tieto typy výziev!

Riešenie dnešnej výzvy

S radosťou oznamujeme, že výzva bola vyriešená! Riešenie je vysvetlené na obrázku nižšie.

IQ test - 8+9=5 - posuňte zápas - riešenie
Riešenie dnešnej výzvy

Chceli by sme sa poďakovať všetkým ľuďom, ktorí sa tejto výzvy chopili a venovali jej svoj čas. Odporúčame vám zdieľať výzvu so svojím okolím na sociálnych sieťach, aby sa ju mohli pokúsiť vyriešiť aj ostatní.

Obsah stránky

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » IQ test » IQ test: málokto dokáže prejsť touto výzvou so zápasmi za menej ako 30 sekúnd