IQ test: ktorú zápalku by ste mali presunúť, aby bola rovnica správna? Dokážete nájsť riešenie za menej ako 10 sekúnd?

Sledujte nás na Google News, aby ste nás podporili a nezmeškali žiadnu z našich publikácií.

IQ testy a hádanky sú hry, ktoré stimulujú myseľ a nabádajú k zamysleniu. Ponúkajú zaujímavú výzvu, najmä pre tých, ktorí sa radi testujú. V poslednom čase si výzvy získali popularitu na sociálnych sieťach a teraz sa zdieľajú s priateľmi. Dnes vám ponúkam hádanku dňa: Ktorú zápalku treba posunúť, aby bola rovnica správna?

Východisková rovnica je 9-2=4. Môže sa to zdať samozrejmé, ale táto úloha nie je taká jednoduchá! Na nájdenie riešenia máte len 10 sekúnd! Dokážete nájsť ten správny zápas na presun?

Či už ide o zábavu, alebo o zlepšenie IQ, vždy je zábavné hrať hry, ktoré stimulujú myseľ. Prijmite túto výzvu a vyskúšajte, či dokážete nájsť správnu zhodu za menej ako 10 sekúnd!

Prečítajte si tiež:   Logická výzva pre géniov: aké je chýbajúce číslo v tomto číselnom poradí?

IQ test: ktorú zápalku by ste mali presunúť, aby bola rovnica správna?

Na vyriešenie tejto hádanky sa musíte dobre pozerať a sústrediť. Musíte myslieť mimo rámca a byť kreatívny.

IQ test - 9-2=4
IQ test: správne vyriešte rovnicu 9-2=4

Nájdenie správneho riešenia môže chvíľu trvať, preto sa nevzdávajte príliš rýchlo! Kľúčom k vyriešeniu tohto typu hádanky je pozorovanie a logika.

Musíte nájsť správnu zápalku, ktorú presuniete tak, aby rovnica 9-2=4 bola správna. Takže ideme na to! Musíme nájsť riešenie za menej ako 10 sekúnd! Dokážeme to? Nech vyhrá ten najlepší!

Riešenie výzvy na zápas

Dosiahli sme koniec výzvy a teraz musíme nájsť správne riešenie. Ak ste sa stále zasekli, nezúfajte, pretože vám pomôžeme. Buďte trpezliví a sledujte detaily. Nezabudnite, že tento typ výziev je veľmi populárny na sociálnych sieťach, ako je Facebook, Instagram alebo Twitter.

Prečítajte si tiež:   Len tí najtalentovanejší nájdu riešenie tohto IQ testu za menej ako 25 sekúnd!
IQ test - 9-2=4 - riešenie
Riešenie výzvy na zápas

Nižšie sme uviedli obrázok s vysvetlením riešenia. Správne je presunúť zápalku umiestnenú na 9. Po jeho premiestnení sa rovnica zmení na 6-2=4 a úloha sa skončí! Dobre ste urobili, ak ste našli riešenie včas!

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » IQ test » IQ test: ktorú zápalku by ste mali presunúť, aby bola rovnica správna? Dokážete nájsť riešenie za menej ako 10 sekúnd?