IQ test: iba tí najnadanejší v matematike prejdú touto výzvou za menej ako 12 sekúnd!

Sledujte nás na Google News, aby ste nás podporili a nezmeškali žiadnu z našich publikácií.

Už ste niekedy čelili hádanke alebo IQ testu? Ak áno, určite viete, že IQ testy sú určené na posúdenie kognitívnych schopností človeka. Zvyčajne pozostávajú z abstraktných otázok alebo vizuálnych cvičení, ktoré si vyžadujú veľkú logiku a komplexné uvažovanie. Dnes tieto zručnosti otestujeme pomocou a hlavolam ťažké.

Dnešná hádanka je jednoduchá: dokážete vyrovnať rovnicu 7+5=4+3 posunutím len jednej zápalky? Uspieť, budete musieť vyriešiť tento aritmetický problém za menej ako 12 sekúnd. V určenom čase uspejú len tí najnadanejší na matematiku!

Na sociálnych sieťach sú veľmi obľúbené matematické výzvy a ďalšie záhadné hry. Tisíce používateľov skúsili šťastie a zdieľajú svoje výsledky so svojimi priateľmi a komunitou. Aká je teda vaša stratégia na vyriešenie tohto problému? Otestujte si svoje mentálne schopnosti a zistite, či dokážete splniť túto výzvu.

Prečítajte si tiež:   IQ test: aký je podľa vás najťažší darčekový balíček? Nájdete správnu odpoveď za menej ako 12 sekúnd?

Výzva: Vyrovnajte rovnicu 7+5=4+3 pohybom jednej zápalky!

IQ test zvyčajne pozostáva z abstraktných otázok alebo vizuálnych cvičení, ktoré si vyžadujú veľkú logiku a komplexné uvažovanie. dnes tieto zručnosti sme otestovali náročnou hlavolamom. Aby ste to vyriešili, musíte rovnicu 7 + 5 = 4 + 3 vyvážiť iba pohybom zápas. Zvládnete to za menej ako 12 sekúnd?

IQ test - 7+5=4+3 s 1 zhodou
IQ test: vyvážte 7+5=4+3 pohybom zápalky

Enigmatické hry sú na sociálnych sieťach veľmi obľúbené. Tisíce používateľov skúsili šťastie a zdieľajú svoje výsledky so svojimi priateľmi a komunitou. Aká je teda vaša stratégia na zvládnutie tejto výzvy? Otestujte svoje duševné schopnosti a zistite, či to dokážete!

Riešenie hádanky môže byť veľmi zábavné a zaujímavé, ale vyžaduje si pozornosť a sústredenie. Musíte sledovať každý detail a byť vynaliezaví, aby ste našli riešenia týchto problémov. Táto konkrétna hádanka sa môže zdať neriešiteľná, ale je možné ju vyriešiť posunutím jednej zápalky. Vyskúšajte rôzne stratégie, kým nenájdete tú správnu!

Prečítajte si tiež:   Na vyrovnanie rovnice je potrebné posunúť iba jednu zhodu, ale ktorá? Iba géniovia prejdú týmto IQ testom za menej ako 15 sekúnd

Riešenie matematickej úlohy

Všetkým účastníkom srdečne blahoželáme k nájdeniu riešenia tejto výzvy! Váš prehľad bol naozaj pôsobivé. Tento typ výzvy je veľmi populárny na sociálnych sieťach ako TikTok, Instagram a Twitter. Chceme sa poďakovať každému z vás, že ste si našli čas a zapojili sa do tejto aktivity.

IQ test - 7+5=4+3 1 zápas - riešenie
Riešenie

Po dlhom uvažovaní sa ukázalo, že riešenie je celkom jednoduché: bolo treba posuňte zápas zo 7 na 5, aby ste získali 6. Dúfame, že tento obrázok pomôže účastníkom, ktorí ešte nenašli správnu odpoveď na túto výzvu.

Ešte raz všetkým ďakujeme za účasť a prajeme všetkým veľa zábavy pri tomto type hier!

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » IQ test » IQ test: iba tí najnadanejší v matematike prejdú touto výzvou za menej ako 12 sekúnd!