IQ test: dokážete správne vyriešiť rovnicu presunutím jedinej zápalky? Na splnenie úlohy máte maximálne 15 sekúnd.

Sledujte nás na Google News, aby ste nás podporili a nezmeškali žiadnu z našich publikácií.

Testy IQ sú jedným z najobľúbenejších nástrojov na hodnotenie vedomostí a intelektuálnej úrovne človeka. Tieto testy sa používajú na overenie toho, ako dobre vie človek riešiť hádanky, matematické problémy a dokonca aj kreatívne riešenia.

Dnes vám dáme malú výzvu: dokážete vytvoriť rovnicu 5+7=2 jednoduchým presunom jeden zápas ? Na splnenie úlohy máte maximálne 15 sekúnd!

Takéto hádanky sú na sociálnych sieťach veľmi populárne. Mnohí ľudia ich radi robia. tieto druhy výzievPonúkajú totiž príležitosť zlepšiť si logické a matematické zručnosti a zároveň sa pri tom zabaviť.

Takže ste pripravení na túto výzvu? Pokúste sa vyriešiť toto cvičenie a zistite, či nájdete riešenie skôr, ako uplynie 15 sekúnd!

Prečítajte si tiež:   Otestujte svoju inteligenciu pomocou tohto náročného IQ testu. Len málokto našiel správny výsledok za menej ako 60 sekúnd!

IQ test: vyriešte hádanku 5+7=2 presunutím jednej zápalky

Ak chcete vyriešiť túto hádanku, musíte pozorne sledovať a sústrediť sa. Presunúť môžete ibajeden zápasVenujte preto čas analýze rovnice a premýšľajte o možnostiach. Premýšľajte mimo škatuľky a nájdite kreatívne riešenie tejto hádanky!

IQ test 5+7=2 - výzva
IQ test: vyriešte hádanku 5+7=2 presunutím jednej zápalky

Ak chcete vyriešiť túto hádanku, musíte myslieť inak a zvoliť kreatívnejší prístup. Je dôležité venovať čas analýze rovnice a využiť svoju schopnosť pochopiť rôzne možnosti. Keď nájdete riešenie, všetci by sme vám mali zablahoželať k vašej pohotovosti a vynaliezavosti!

Riešenie testu IQ

Gratulujeme všetkým, ktorí sa zapojili do výzvy! Veľmi na nás zapôsobila vaša schopnosť prijať výzvu a nájsť správne riešenie.

IQ test 5+7=2 - riešenie
Riešenie

Hádanky a výzvy sa stali veľmi populárnymi na sociálnych sieťach, ako napr. Instagram, Facebooka Twitter. Ďakujeme vám za vaše odhodlanie a trpezlivosť, kým sme hľadali riešenie.

Prečítajte si tiež:   Na vyrovnanie rovnice je potrebné posunúť iba jednu zhodu, ale ktorá? Iba géniovia prejdú týmto IQ testom za menej ako 15 sekúnd

Po dôkladnom zvážení sme zistili, že správna odpoveď je: 9-7=2. Je to znázornené na obrázku vyššie. Našli ste správny výsledok?

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » IQ test » IQ test: dokážete správne vyriešiť rovnicu presunutím jedinej zápalky? Na splnenie úlohy máte maximálne 15 sekúnd.