IQ test: dokážete správne vyriešiť rovnicu pohybom jedinej zápalky? 2 % ľudí to zvládne za menej ako 8 sekúnd!

Sledujte nás na Google News, aby ste nás podporili a nezmeškali žiadnu z našich publikácií.

IQ testy a hádanky sú obľúbenými výzvami na sociálnych sieťach, ktoré nám pomáhajú udržať si duševnú kondíciu a zároveň sa zabaviť. Dnes vám predstavíme hádanku, ktorá môže otestovať vašu inteligenciu!

Vašou úlohou je vytvoriť rovnicu 9-1=6 presunutím jedinej zápalky. Iba 2 % ľudí to dokážu za menej ako 8 sekúnd! Ste pripravení na túto výzvu?

Pozrime sa, čo máte. Je čas, aby ste sa sústredili a našli riešenie tejto hádanky! Vyskúšajte, či to zvládnete.

IQ test: dokážete vytvoriť rovnicu 9-1=6 presunutím jedinej zápalky?

IQ test: 9-1=6
IQ test: Dokážete správne vyriešiť rovnicu 9-1=6 presunutím jedinej zápalky?

Ak chcete v tejto hádanke uspieť, najprv sa musíte pozorovať a sústrediť. Pri hľadaní riešenia tejto hádanky musíte premýšľať o rôznych možnostiach. Dobrou stratégiou je vyskúšať niekoľko riešení prostredníctvom rôznych, kreatívnejších a menej predvídateľných prístupov.

Prečítajte si tiež:   Na vyrovnanie rovnice je potrebné posunúť iba jednu zhodu, ale ktorá? Iba géniovia prejdú týmto IQ testom za menej ako 15 sekúnd

Na vyriešenie hádanky musíte myslieť mimo rámca! Pozrite sa na obrázok a využite svoje znalosti na nájdenie správneho riešenia. Sme zvedaví, či túto výzvu zvládnete!

Nájdite riešenie tejto hádanky!

Prijali ste výzvu a našli riešenie? Gratulujeme! Táto hádanka je veľmi populárna na sociálnych sieťach, najmä na Twitteri, Instagrame a Facebooku. Možno sa pýtate, aké je riešenie? Nechceme vám kaziť radosť, preto sa o tom presvedčte sami na obrázku nižšie.

9-1=6 - riešenie
Objavte riešenie tejto hádanky!

To je všetko! Riešenie bolo 5+1=6. Dúfame, že sa vám táto výzva páčila a bola pre vás zaujímavá a zábavná. Vráťte sa na našu stránku, aby ste mali prehľad o ďalších IQ testoch!

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » IQ test » IQ test: dokážete správne vyriešiť rovnicu pohybom jedinej zápalky? 2 % ľudí to zvládne za menej ako 8 sekúnd!