Dokončenie tejto výzvy so zápasmi tým najlepším trvá menej ako 15 sekúnd. Myslíte si, že ste toho súčasťou?

IQ testy a hádanky sú neoddeliteľnou súčasťou nášho každodenného života. Sú jednak prostriedkom učenia, ale aj zdrojom zábavy. Výzvy sa na sociálnych sieťach stali veľmi populárnymi, pretože stimulujú kreativitu a rozvíjajú kognitívne schopnosti.

Dnes vám prinášame hádanku so zápasmi, ktorá patrí medzi tie najznámejšie: Dokončenie tejto výzvy so zápasmi tým najlepším trvá menej ako 15 sekúnd. Myslíte si, že ste toho súčasťou?

Táto výzva pozostáva z riešenia rovnice „9×5=32“ pomocou zápaliek. Účastníci ich musia zosúladiť, aby vytvorili požadovaný výsledok. Povolený čas je obmedzený, pretože len tí najlepší ho môžu dokončiť za menej ako 15 sekúnd!

Vyriešte rovnicu „9×5=32“ za menej ako 15 sekúnd pohybom 2 zápaliek

Máte radi výzvy a ste pripravení otestovať svoje kognitívne schopnosti? Tak skúste toto hlavolam ktorý patrí medzi najznámejšie.

IQ test - 9x5=32
IQ test

Musíte vyriešiť rovnicu „9×5=32“ pomocou zápaliek a to za menej ako 15 sekúnd! Zdá sa to takmer nemožné, však? Napriek tomu, ak sa chystáte na veľkú výzvu a premýšľate mimo rámca, máme pre vás hru.

Môžete pohnúť iba 2 zápalkami, aby bola rovnica správna.

Riešenie výzvy

Chceli by sme zablahoželať každému z účastníkov za ich odhodlanie a odhodlanie v tejto skvelej výzve!

IQ test - 9x5=32 - návod
Riešenie

Sme naozaj radi, že tento typ výzvy je taký populárny na sociálnych sieťach, ako sú Instagram a Twitter. Riešenie tejto hádanky je: 4×8 = 32.

Ešte raz sa chceme poďakovať všetkým účastníkom výzvy za skvelú účasť!

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » IQ test » Dokončenie tejto výzvy so zápasmi tým najlepším trvá menej ako 15 sekúnd. Myslíte si, že ste toho súčasťou?